foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel/fax: 62 739-20-35
spbogdaj@sosnie.pl

Szkoła Podstawowa

im. Powstańców Wielkopolskich w Bogdaju

wig17W piątek, 22 grudnia 2017r., już od rana w naszej szkole panował świąteczny nastrój. Wigilia w szkole to wspaniała okazja do przekazania dzieciom polskich tradycji, oraz do wzruszających i niezapomnianych chwil.

Tego dnia szkoła wypełniona była miłością, życzliwością i nadzieją. Uczniowie każdej klasy przygotowali wigilie klasowe. Przy bogato zastawionych stołach, pełnych różnych smakołyków, uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami, w radosnej atmosferze przeżywali nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Dzieci, łamiąc się opłatkiem, składali sobie nawzajem i swoim nauczycielom życzenia. Nie obyło się bez śpiewu kolęd i pastorałek. Następnie wszyscy spotkali się na korytarzu szkolnym. Na początku spotkania życzenia świąteczne i noworoczne złożyła p. Dyrektor Justyna Rasiak. Następnie wszyscy w skupieniu obejrzeli przedstawienie jasełkowe przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. H. Doktór. Po przedstawieniu przybył do dzieci Mikołaj z paczkami świątecznymi. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. I tym akcentem zakończył się ten uroczysty, wigilijny dzień. Składane życzenia i pozytywne emocje wszystkie dzieci z pewnością zaniosą do swoich domów, do swoich rodzin, gdzie w blasku światełka z Betlejem będą pamiętać o bliskich sobie osobach i przyjaciołach, z którymi mogli przeżyć te wspaniałe chwile spędzone w naszej szkole, w tym wyjątkowym przedświątecznym czasie.

autor: J. Zawidzka

GALERIA

Komunikaty

Uwaga!

UWAGA!

Od II semestru obowiązuje nowy plan zajęć

POBIERZ

1% DLA SZKOŁY

Baner

Realizujemy

 

puchatek

projekt002